Wereldwijd worden dagelijks rond de 400 miljard tweets verstuurd. Veel daarvan zijn in het Engels (34%), maar ook andere talen zijn prominent aanwezig op Twitter. Japans en Spaans zijn met respectievelijk 16% en 12% ook verantwoordelijk voor een groot deel van de tweets. Inmiddels zijn er door Semiocast tweets in 61 verschillende talen gevonden.
Een van die talen is natuurlijk het Nederlands, want hoewel we in een klein landje leven en relatief weinig mensen wereldwijd Nederlands spreken/schrijven is Nederland wel nadrukkelijk aanwezig op Twitter. Eerder zagen we al dat 11% van de Nederlanders actief gebruik maakt van Twitter en dat aantal is verantwoordelijk voor dusdanig veel tweets dat Nederland in de top 10 staat van het totaal aantal verstuurde tweets wereldwijd.
Kijkend naar de data over de maand juni van afgelopen jaar, zit de piek in het aantal verstuurde tweets in de Verenigde Staten (3,7 miljard), gevolgd door Japan (1,8 miljard). Op de achtste plaats, met maar liefst 360 miljoen tweets in die maand, staat Nederland.