27.03.2015
Mobile

MomentCam wint eerste Fb Start App of the Year Competitie

By: Sophie de Kok

BlogMobile

Facebook heeft de winnaars van de allereerste
FB Start Competition bekend gemaakt. MomentCam ging er vandoor met de hoofdprijs.

MomentCam (
Android, iOS) is een Chinese app die jouw foto in een karikatuur verandert. De app is al meer dan 200 miljoen keer gedownload. Hightalk, de ontwikkelaar van de app wint een bedrag van 50.000 dollar en 25.000 dollar voor Facebook advertenties.

winnaar
winnaar

Regionale winnaars

Facebook heeft ook nog een aantal regionale winnaars gekozen. Zo won Wichchit de prijs in Europa, het Midden-Oosten en Afrika. In Latijns-Amerika werd de kennisquiz app Qranio als beste gekozen. In de Noord-Amerika wist Workflow er met de prijs van door te gaan. Deze winnaars krijgen allen 5.000 dollar in cash en 5000 dollar om te besteden aan Facebook advertenties.

Vier criteria

De apps werden beoordeeld op basis van vier criteria. Zo werd er gekeken naar groei en engagement, ervaring en ontwerp, de efficiënte op schaal en hoe goed ze Facebook hebben geïntegreerd in de app.

Share this post