22.10.2011
Mobile

Zal Nokia met kerst tonen waartoe het in staat is?

By: Redactie Dutchcowboys

BlogMobile
zal-nokia-met-kerst-tonen-waartoe-het-in.jpg
zal-nokia-met-kerst-tonen-waartoe-het-in.jpg

Aandelen van het Finse Nokia gingen deze week met 10% omhoog nadat het bedrijf zijn aandeelhouders verraste met lager dan voorspelde verliescijfers voor het derde kwartaal. Toch betekent dat allerminst het einde van Nokia’s problemen, zo schrijft de liberale Finse krant Karjalainen:

De grote interesse van consumenten in de N9-smartphone bewijst dat Nokiatelefoons nog altijd het peleton aan kunnen voeren zolang ze waar voor hun geld aanbieden. Verder is er nog goed nieuws uit Afrika en Azië waar de vraag naar Nokia-gsm’s met 2 SIM-kaarten flink stijgt. Maar ondanks de beter dan verwachte kwartaalresultaten hangt Nokia’s retour maar van één zaak af. Met de strategische overstap naar Windowstelefoons moet er snel een Nokia product op de markt komen dat consumenten willen kopen als zoete broodjes. Kerst is dan een mooie gelegenheid voor Nokia om de wereld te tonen waartoe het in staat is.

Als ze zich dan ook nog gaan richten op de jeugd… Het Finse merk wordt door de jongere doelgroep al jaren gezien als oudbollig, niet sexy, en ‘iets voor mijn ouders‘. Kortom door nu te roepen dat Nokia de jeugd wil gaan veroveren maken ze daar in Finland de taak nog een stukje zwaarder als het gaat om hun toestellen en het smartphone OS weer populair te maken, maar niets is onmogelijk natuurlijk.

Share this post