GeenStijl start komende maand met een eigen verkoopteam. Dat tweekoppige team gaat zich vooral richten op het zoeken van sponsors en het bedenken van acties, aldus Dominique Weesie van GeenStijl.
Deze week benaderde het weblog zelf zo’n 750 adverteerders om extra aandacht bij hen te vragen voor de mogelijkheid om te adverteren op de site. GeenStijl werkt sinds vorig jaar samen met advertentienetwerk AdFactor.
Ook bij de Telegraaf Media Groep (De TMG heeft sinds vorige week een belang in GeenStijl) komen veel vragen binnen van partijen die bij ons willen adverteren. Die bedrijven worden naar ons doorgestuurd. TMG regelt voor ons geen adverteerders, dat is ons eigen verantwoordelijkheid.” via Emerce