Twee weken geledenschreven we dat op 25 september het doek voor Twitpic zou gaan vallen. 25 september nadert, maar nu lijkt daar toch een stokje voor gestoken te zijn. Een anonieme investeerder heeft Twitpic overgenomen.
Twitpic twitterde gisteravond zelf het goede nieuws “We zijn blij bekend te kunnen maken dat we zijn overgenomen en dat we verder zullen leven. We posten meer details wanneer we ze openbaar kunnen maken”.
De reden dat Twitpic eerder deze maand aankondigde te stoppen was de grote kans dat (het beduidend grotere) Twitter ze voor de rechter zou gaan slepen. Iets wat Twitpic misschien niet overleeft had.
Wie de koper van Twitpic is vertelt het verhaal niet, maar gespeculeerd wordt dat Twitter zelf de dienst gekocht heeft.
Hoe dan ook, 25 september kan uit je agenda geschrapt worden, Twitpic leeft!